UA
RU
+38 (097)
+38 (093)
+38 (066)
показать номер
Написати нам
  • Ми допоможемо вам купити дешевше!

Як правильно порахувати висоту фартуха на кухню

Дуже часто, коли ми хочемо купити кухню , то при її плануванні, дуже часто стикаємося з проблемою як покласти фартух, на якій він повинен бути висоті і якої висоти. Дана стаття буде розповідати про планування фартуха з плитки, у всіх інших випадках, фартух буде плануватися по іншому.
Як правильно вирахувати висоту під фартух для кухні

Для розрахунку фартуха береться в розрахунок висота нижніх тумб і висота стільниці. Як правило, у всіх стандартних фабричних кухнях, висота нижньої тумби 82 см (72см корпус + 10 см ніжки). Це висота без урахування стільниці. Стільниці бувають різної товщини, але в основному це товщина 28мм або 38мм, обов'язково цей ньанс ми повинні врахувати. Виходячи з цих габаритів, можна розрахувати на якій висоті повинен починатися фартух. Для цього висота нижніх тумб, в нашому випадку майже завжди 82см + товщина стільниці 2,8см (3,8см), буде дорівнювати тій висоті, з якої можна починати класти фартух. Але на практиці, в зв'язку з тим, що можуть бути не рівні підлоги або плиточник міг помилитися на кілька мм, краще дотримуватися ось такої формули:

82см + 2,8 (3,8) см - 2см

де 2 см - це та погрішність, яку ми залишаємо на всякі непередбачувані випадки

Надалі, похибка 2 см буде всюди враховуватися і також при розрахунку висоти фартуха і кишені під витяжку.

Розрахунок висоти фартуха
Після того, як ми зрозуміли, на якій висоті буде кухонний фартух, можна розрахувати і сам фартух. Стандартна висота фартуха від 57 см до 62 см, до неї додаються по 2 см вниз і на верх.

Формула прибавки по 2 см до основного розміру фартуха, буде і для розрахунку кишені під витяжку. З кожного краю кишені під витяжку, додаємо по 2 см по двом сторонам і не забуваємо за верх кишені, там так само додаємо додатково 2 см до основного розміру.
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: