Театр починається з вішалки, квартира - з передпокою. Яке б значення при цьому не вкладали в ці два твердження, не можна заперечити факт: вішалка важлива в обох випадках. Столичний ринок багатий на стильні і комплексні пропозиції. Купити передпокій в Києві не складно. Основна проблема, як завжди, в правильному виборі. У будь-якій справі, розумне рішення завжди базується на ключових моментах досягнення мети.
Ключові моменти підбору:
- Розмір приміщення.
- Матеріал.
- Функціональність.
- Стиль і дизайн.
- Аксесуари.
Розмір приміщення
Площа передпокою стандартного планування за проектною документацією більшості забудовників повинна становити не менше 6-7 кв.м, ширина не менше 1,4 метра (в інших випадках розміри більше). Володіючи цією інформацією, досить поцікавитися загальними розмірами пропонованого комплексного вирішення (особливо підлоговими елементами), щоб бути впевненим - увійде все. Так само, допомогу надасть попередній замір свого передпокою і заздалегідь складений план розстановки.
Матеріал
У наш час більшість виробників меблів як базу в виготовленні, використовують три основних види матеріалів:
- дрібно дисперсна фракція дерева (МДФ);
- деревно-стружкові панелі (ДСП);
- натуральні сорти дерева (дерево);
- як економ варіант часто зустрічається пластик, як матеріал у виробництві навісних аксесуарів.
У ціновій категорії МДФ і ДСП рівні. МДФ надійний щодо якості збірки, утриманні скріплюваних елементів, зручності монтажу аксесуарів і фурнітури. У той час як ДСП безсумнівний лідер по довговічності і міцності основних частин конструкцій. Оптимальним буде вибір меблів з натурального дерева, і в той же час - дорогим.
Функціональність
Вибір інтер'єру передпокою це облік його призначення. Перед покупкою або походом в дизайнерський центр, необхідно вирішити, що забезпечить необхідний комфорт, а від чого можна і відмовитися або замінити, використовуючи в інших приміщеннях.
Найбільш загальний функціональний набір в оформленні передпокою:
- Меблі для розміщення одягу повсякденного використання (вішалки, полиці для рукавичок, головних уборів);
- Меблі для розміщення взуття повсякденного користування (сюди ж входять і кошти по щоденному догляду);
- Меблі для аксесуарів, сумок і дрібних предметів (тумбочки, шафки, стоки для парасольок);
- Люстерко;
- Шафа для зберігання одягу (гардероб).
Стиль і дизайн
Передпокій це початок квартири. В її оформленні цілком розумно використовувати дизайнерські елементи, які будуть включені і в решті інтер'єрі. «Стрижень смакового сприйняття», «атмосфера домашнього філософії» ці поняття використовуються сучасними дизайнерами в підході до оформлення передпокою. Основними елементами є колір і стилізація. Комусь підходить мінімалізм і світлі тони, що створюють обсяг, хтось близький до хай-теку, хтось до модерну або класики - в будь-якому випадку вибір завжди за власником. Єдине що варто враховувати - гармонію із загальним стилем, створення цілісного образу. Часом, досить дрібних деталей (наприклад: виконаних у золоті ручок).
Аксесуари
Аксесуари передпокою - можливість підкреслити індивідуальність вибору. Годинники, підставка для парасольок, коробка для зберігання ключів, поличка для газет, ємність для складування дрібниць, картина, вази, фотографії і т.д. При всій своїй користі ці аксесуари можуть стати тим об'єднуючим елементом, який набуває значення «стрижня смакового сприйняття» (див. Стиль і дизайн), головне не переборщити.
На завершення варто нагадати, що крім творчості Вам знадобиться здатність до розрахунку і тверезої оцінки своїх можливостей. Які б не ставилися меблі в передпокій, ціна рішення - комфорт і зручність. І нехтувати ними, не варто.
Вибирайте з розумом!