UA
RU
+38 (097)
+38 (093)
+38 (066)
показать номер
Написати нам
  • Ми допоможемо вам купити дешевше!

Чим хороша неокласика в інтер'єрі

Класика ніколи не виходить з моди, змінюються лише деякі деталі, але основний концепт залишається незмінним. Йому характерна симетрія, чіткість ліній, контурів, силуетів, відсутність складних дизайнерських елементів, тобто лаконічність, відносна простота. Але саме це і робить сучасну класику «дорогим стилем» з аристократичним антуражем.

Популярними є і кухні в даному оформленні, адже це, до того ж, практично. Перевага віддається, як правило, нейтральним, пастельним, бежевим тонам, ефектною чорно-білим комбінаціям, натуральності матеріалів.

Що означає неокласика в інтер'єрі будинку

Як декоративні елементи можна використовувати дзеркала, ліпнину, що будуть доречні навіть на кухні. Оформляючи в світлих тонах з помірним декоруванням, можна візуально розширити простір, зробити стелю вищою.

Особливості наступні:

  • За основу береться принцип симетрії, практичність. На кухні можна встановити окремі полки або ж мініатюрні шафи, де вміститься кухонне начиння.
  • Для того, щоб підкреслити креативність, можна органічно вводити яскраві тони: червоний, ліловий або синій, але вони не повинні перетягувати на себе увагу.
  • У цьому стилі створюють кутові, модульні кухні, цілі комплекти, куточки, обідні зони. Або варто придбати деякі елементи, що теж органічно впишуться в простір: стільці, фартухи з фотодруком, банкетки і табурети, аксесуари, обідні кухонні столи, стільниці, м'які меблі.

Велика увага до деталей

За видимою простотою ховається велика увага до деталей. Ось чому можна купити кухню формату «неокласика» і бути впевненим, що вона внесе затишок в атмосферу будинку. Звертають на себе увагу і мінімалізм, стриманість в оформленні, надання переваги натуральним кольорам в оздобленні, екологічність. Доречно будуть виглядати декоративна штукатурка на стінах, скляні або дзеркальні панелі, керамограніт і навіть мармурова плитка.

спальни спальни спальни

Поверхні повинні бути ідеально рівними, добре освітленими за допомогою штучних і природних джерел світла. Для оздоблення задіюється ламінат, паркетна дошка, полірований камінь, керамограніт. Вони, до того ж, демонструють прекрасні практичні властивості, стійкість до інтенсивного механічного впливу, тому вони не стираються.

Якщо є можливість, то варто органічно ввести в інтер'єр широкі підвіконня, елементи прикраси з вітражу, скла. Неокласика добре поєднується і з шторами з цупкої тканини, лаконічними жалюзі. Як видно, простір для творчості просто величезний.

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: